Quiz #3 CIEKAWE BUDOWLE


Spotkanie z przewodnikami z Chorwacji, Hiszapanii, Włoch i Polski

Dowiesz się między innymi ile kamieni trzeba było się nadźwigać, aby zamieszkać w Dubrowniku, na ile sposobów można nazwać jeden budynek w Barcelonie, gdzie szukać sów w Rzymie czy też co ma wspólnego pewna restauracja z kościołem Mariackim w Krakowie. ! A w pakiecie dodatkowy bonus: wiele unikatowych i praktycznych podpowiedzi z pierwszej ręki: sprawdzone restauracje, filmy do obejrzenia, książki do przeczytania. Przewodnicy zdradzą swoje sekrety. Tego dowiesz się tylko od nas! Ciesz się quizem przez 30 dni!


WYSTĘPUJĄ

MAJA RZYM

Rzym to jej spełnione marzenie i miłość od pierwszej podróży. Potrafi tak rozkochać w Wiecznym Mieście, że będziesz chciał tam wrócić. Czarodziejka!

SEBAS BARCELONA

W Barcelonie z Sebastianem wszystko jest możliwe. Człowiek orkiestra! W Katalonii czy Bordeaux zorganizuje świetne zwiedzanie winnic z degustacją

MARTA KRAKÓW

Kraków i Paryż to dwa miasta, które uwielbiam. Ale z moimi turystami przemierzam wszystkie zakamarki romańskiej Europy. Mam fantastyczną pracę.

ZUZA DUBROWNIK

Od wielu lat mieszka w sercu południowej Chorwacji: Dubrowniku, który uważa za swój mały raj na ziemi. Pozwólcie że i was rozkocha w tym miejscu!

Rzym

Barcelona

Kraków

Dubrownik