Quiz #5 NIEZWYKŁE PARKI


Spotkanie z przewodnikami z Chile, Grecji, Madrytu i Rzymu

Tym razem opowiedzą o transporcie. Dowiesz się czym przewieźć kurę, jak szybko przemieszczają się Francuzi, jak głęboko można wkopać się w ziemię, żeby zbudować metro oraz czy to możliwe, że Polacy przodowali w kolejowych rankingach? A w pakiecie dodatkowy bonus: wiele unikatowych i praktycznych podpowiedzi z pierwszej ręki: sprawdzone restauracje, filmy do obejrzenia, książki do przeczytania. Przewodnicy zdradzą swoje sekrety. Tego dowiesz się tylko od nas!


WYSTĘPUJĄ

AGA MADRYT

Zaprosi was na kulinarne, kulturalne i familijne zwiedzanie Madrytu. Organizuje również wspaniałe wyprawy do Toledo, Escorialu, Segowii i Avila.

MAJA RZYM

Rzym to jej spełnione marzenie i miłość od pierwszej podróży. Potrafi tak rozkochać w Wiecznym Mieście, że będziesz chciał tam wrócić. Czarodziejka!

OKSANA GRECJA

Uwielbia przebywać z ludźmi pokazując w słonecznej Helladzie to co najpiękniejsze i najciekawsze. Praca stała się jej hobby a Grecja jest wielką miłością. Zaprasza na rzygodę pod słońcem.

PATI CHILE

Przemaszerowała Patagonię wszerz i wzdłuż i ten niezwykły zakątek Chile nie ma przed nią tajemnic. Chętnie się z Wami podzieli swoimi odkryciami!

Chile

Grecja

Madryt

Rzym