Quiz #3 CIEKAWE BUDOWLE


Spotkanie z przewodnikami z Chorwacji, Hiszapanii, Włoch i Polski

Dowiesz się między innymi ile kamieni trzeba było się nadźwigać, aby zamieszkać w Dubrowniku, na ile sposobów można nazwać jeden budynek w Barcelonie, gdzie szukać sów w Rzymie czy też co ma wspólnego pewna restauracja z kościołem Mariackim w Krakowie. ! A w pakiecie dodatkowy bonus: wiele unikatowych i praktycznych podpowiedzi z pierwszej ręki: sprawdzone restauracje, filmy do obejrzenia, książki do przeczytania. Przewodnicy zdradzą swoje sekrety. Tego dowiesz się tylko od nas!


WYSTĘPUJĄ

MAJA RZYM

Rzym to jej spełnione marzenie i miłość od pierwszej podróży. Potrafi tak rozkochać w Wiecznym Mieście, że będziesz chciał tam wrócić. Czarodziejka!

SEBAS BARCELONA

W Barcelonie z Sebastianem wszystko jest możliwe. Człowiek orkiestra! W Katalonii czy Bordeaux zorganizuje świetne zwiedzanie winnic z degustacją

MARTA KRAKÓW

Kraków i Paryż to dwa miasta, które uwielbiam. Ale z moimi turystami przemierzam wszystkie zakamarki romańskiej Europy. Mam fantastyczną pracę.

ZUZA DUBROWNIK

Od wielu lat mieszka w sercu południowej Chorwacji: Dubrowniku, który uważa za swój mały raj na ziemi. Pozwólcie że i was rozkocha w tym miejscu!

Rzym

Barcelona

Kraków

Dubrownik