Quiz #1


Aż 8 przewodników z różnych stron świata!

Barcelona, Amsterdam, Warszawa, Lizbona, Rzym, Chile, Macedonia. 8 pytań i 8 niezwykłych opowieści pełnych ciekawostek: tradycyjne powitania, piłkarskie maskotki czy tajemnice papieskiej gwardii. Sprawdź jak dużo wiesz o tych miejscach! A w pakiecie dodatkowo wiele unikatowych i praktycznych podpowiedzi z pierwszej ręki: sprawdzone restauracje, filmy do obejrzenia, książki do przeczytania. Tego dowiesz się tylko od nas! Ciesz się quizem przez 30 dni!


WYSTĘPUJĄ

DAVID SKOPJE

Macedonia to jego miłość, którą zaraża wszystkich. Jego opowieści są tak barwne i pełne pasji, że trudno z Macedoni nie wyjechać zakochanym.

PATI CHILE

Przemaszerowała Patagonię wszerz i wzdłuż i ten niezwykły zakątek Chile nie ma przed nią tajemnic. Chętnie się z Wami podzieli swoimi odkryciami!

DAMIAN WARSZAWA

Żartuje, że jest jak Zygmunt III Waza, bo porzucił przewodnictwo w Krakowie i przeniósł się do Warszawy. Zwiedzanie z nim to podróż do klasycznych jak i tych zupełnie tajemniczych miejsc.

EWELINA BARCELONA

Spacery z nią po Barcelonie nie mają sobie równych. Zna wszystkie zakamarki i sekrety Starego Miasta! Zarazi Was swoją pozytywną energią.

MARTINHO LIZBONA

Zmienia podróż po Portugalii w wielką przygodę. Wie wszystko na temat portugalskiej kultury i historii, a jego największą pasją jest muzyka.

AGATA BARCELONA

Barcelona to nie tylko jej odnalezione miejsce na ziemi, ale też wielka pasja. Z takim zapałem opowiada o tym miasta, że trudno go nie pokochać.

MAJA RZYM

Rzym to jej spełnione marzenie i miłość od pierwszej podróży. Potrafi tak rozkochać w Wiecznym Mieście, że będziesz chciał tam wrócić. Czarodziejka!

MONIKA AMSTERDAM

Przewodniczka po Amsterdamie z latynowską słoneczną duszą ... wszystkie szczegóły zdradzi Wam podczas wspólnych spacerów!

Lizbona

Chile

Skopje

Warszawa

Rzym

Amsterdam

Barcelona