Quiz #1


Aż 8 przewodników z różnych stron świata!

Barcelona, Amsterdam, Warszawa, Lizbona, Rzym, Chile, Macedonia. 8 pytań i 8 niezwykłych opowieści pełnych ciekawostek: tradycyjne powitania, piłkarskie maskotki czy tajemnice papieskiej gwardii. Sprawdź jak dużo wiesz o tych miejscach! A w pakiecie dodatkowo wiele unikatowych i praktycznych podpowiedzi z pierwszej ręki: sprawdzone restauracje, filmy do obejrzenia, książki do przeczytania. Tego dowiesz się tylko od nas!


WYSTĘPUJĄ

DAVID SKOPJE

Macedonia to jego miłość, którą zaraża wszystkich. Jego opowieści są tak barwne i pełne pasji, że trudno z Macedoni nie wyjechać zakochanym.

PATI CHILE

Przemaszerowała Patagonię wszerz i wzdłuż i ten niezwykły zakątek Chile nie ma przed nią tajemnic. Chętnie się z Wami podzieli swoimi odkryciami!

DAMIAN WARSZAWA

Żartuje, że jest jak Zygmunt III Waza, bo porzucił przewodnictwo w Krakowie i przeniósł się do Warszawy. Zwiedzanie z nim to podróż do klasycznych jak i tych zupełnie tajemniczych miejsc.

EWELINA BARCELONA

Spacery z nią po Barcelonie nie mają sobie równych. Zna wszystkie zakamarki i sekrety Starego Miasta! Zarazi Was swoją pozytywną energią.

MARTINHO LIZBONA

Zmienia podróż po Portugalii w wielką przygodę. Wie wszystko na temat portugalskiej kultury i historii, a jego największą pasją jest muzyka.

AGATA BARCELONA

Barcelona to nie tylko jej odnalezione miejsce na ziemi, ale też wielka pasja. Z takim zapałem opowiada o tym miasta, że trudno go nie pokochać.

MAJA RZYM

Rzym to jej spełnione marzenie i miłość od pierwszej podróży. Potrafi tak rozkochać w Wiecznym Mieście, że będziesz chciał tam wrócić. Czarodziejka!

MONIKA AMSTERDAM

Przewodniczka po Amsterdamie z latynowską słoneczną duszą ... wszystkie szczegóły zdradzi Wam podczas wspólnych spacerów!

Lizbona

Chile

Skopje

Warszawa

Rzym

Amsterdam

Barcelona